Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Humor, Satira » Elektronická kniha Bez zbytečných slov

Bez zbytečných slov

Newsletter

E-kniha od: Holečková Patricie

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 56
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-260-2719-5

Elektronická kniha: Bez zbytečných slov

Je velmi nesnadné vyjádřit životní moudrost v mistrné zkratce; Patricii Holečkové se to však nad očekávání dobře daří; nečekejte však čtení pro pobavení, ale spíše k hlubšímu zamyšlení.
Ukázka e-knihy ke stažení: ePub | Kindle | PDF
E-kniha ke stažení ve formátu ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
86 Kč / 4.3€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Banner link na Lukasvik.cz Reklama

Bez zbytečných slov - elektronická kniha

Je velmi nesnadné vyjádřit životní moudrost v mistrné zkratce; Patricii Holečkové se to však nad očekávání dobře daří; nečekejte však čtení pro pobavení, ale spíše k hlubšímu zamyšlení.

Ukázka:

K boji proti zlu není třeba síly, ale odvahy. Všechno, co lze koupit za peníze, podléhá také inflaci. Skutečně nestranný člověk nemá nikoho na své straně. Pro nevidoucího jsou všechny cesty slepé. Teprve zklamání odhalí, jak velké byly naše naděje. Je špatné, když jediným argumentem většiny je většina. Rozcházíme-li se ve zlém, nerozcházíme se navždy. Tam, kde je síla, je i násilí. Cílem každé cesty je návrat.

E-kniha v kategorii:

Humor, Satira >

ISBN knihy:

ISBN 978-80-260-2719-5

Velikost e-knihy:

PDF: 873 kB
MOBI: 61 kB
EPUB: 54 kB

Holečková Patricie

Autorka aforismů a epigramů. Publikuje na svém webu, odkud se její aforismy šíří po internetu na stránky citátů, sociálních sítí a blogů. Můžete se s nimi ale setkat i v mnoha souborných publikacích. Název sbírky Bez zbytečných slov charakterizuje její lakonický, někdy až strohý styl. Tím záměrně vytváří prostor k hlubšímu zamyšlení se nad obsahem sdělení, v kterém se často prolíná více rovin.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Patricie Holečková

Nar. 21. 12. 1950. Věnuje se psaní aforismů. První aforismy publikovala v různých časopisech. V roce 1969 získala ocenění v soutěži Oloumocký tvarůžek V roce 2004 vyšly její aforismy v antologii českého aforismu - Nezabolí jazyk od dobrého slova (Sestavili Jiří Žáček a Miroslav Huptych - vydal Knižní klub) 2005 vydává první samostatnou sbírku v nakladatelství OFTIS s názvem Aforismy 2006 je mezi oceněnými autory v soutěži Epigram 2006 k výročí Karla Havlíčka Borovského. Epigramy vycházejí ve sborníku. Akci organizovalo regionální sdružení Syndikátu novinářů Vysočina, Klub novinářů Brixen. 2008 dokončila rukopis další knížky aforismů a její vydání je plánováno v roce 2009 pod názvem Bez zbytečných slov S jejími aforismy se můžete setkat i na různých internetových stránkách aforismů a citátů. Více zde: http://aforismy.webnode.cz/o-nas/

© 2011-2023 Lukáš VikNakladatelství Eknihy hned — Sledování novinek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací — Souhlasím — Obchodní podmínky
Kontakt | O nás | Jak nakupovat | Jak číst eknihy