BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy zdarma » Elektronická kniha Ahasver 2

Ahasver 2

Newsletter

E-kniha od: Blažek Josef

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 8
Rok vydání: 2010
ISBN: neni

Anotace: Ahasver 2

krátká sci-fi povídka.
E-kniha dostupná ve formátu: PDF

Stáhni e-knihu
zdarma

Ahasver 2

Nikolas seděl ve stejném křesle, na hlavě čepici s elektrodami.(“Úplně stejné jako u neurologa. Nic neucítíte. Můj program si vás jenskenuje.”) na monitoru se míhaly řádky svítících čísel a složité pohyblivé diagramy akřivky. Nikolas dřímal a v hlavě mu běžel rozhovor s mladý mužem. Cítil se klidně.Strach byl pryč, schovaný někde daleko. Pouhá sugesce! Tak to řekl ten mladý muž. Jakže se to jmenuje?

E-kniha v kategorii:

E-knihy zdarma >

Blažek Josef

Josef Blažek psychiatr a psychoterapeut. Narodil se roku 1966, žije v Židenicích v Brně a pracuje jako lékař. Na začátku devadesátých let působil jako textař rockové skupiny The Mythago Wood of the Secret History v jižních Čechách. Některé příležitostné i literární texty publikoval na stránkách Neviditelného psa a Pozitivních novin, další texty naopak nepublikoval nikde. Píše básně i prózu. Podílí se na výuce lékařské psychologie na Masarykově univerzitě a na činnosti a vedení Společnosti přátel literatury, věd a umění a nemá blog.

Seznam románů


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Erik Záhor 04.08.2014

Strach?Ano,je zdravý a žene lidstvo kupředu-strach z hladu,zimy,nepřátel.Pak existují také neoprávněné formy strachu-například z bakterií.Takoví lidé bývají leckdy pro smích.Avšak strach ze Smrti?Poperte se s ním v téhle hezké a úderné povídce...

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook