BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha Účes pro zvlášť slavnostní příležitost

Účes pro zvlášť slavnostní příležitost

Newsletter

E-kniha od: Kazda Miroslav

Nakladatel: Miroslav Kazda
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 174
Rok vydání: 2010
ISBN: není

Anotace: Účes pro zvlášť slavnostní příležitost

Retrospektivní dětský pohled na dobu 50. a 60. let.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha dostupná ve formátu: PDF

Koupit e-knihu
119 Kč / 5.7€
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Retrospektivní román o dětství a dospívání v 50. a 60. letech minulého století. Svědectví z doby, kdy sice nebyla televize a internet, ale lidé si večer zazpívali na lavičce. Svědectví, kdy se sice stávaly fronty na maso, ale byla jistota práce. Svědectví o schizofrenní době, kdy se něco jiného říkalo doma a něco jiného venku, byli jste sice neustále sledováni ostřížím zrakem domovních důvěrnic, ale nemuseli jste mít strach z exekucí a ztráty střechy nad hlavou. Jak jednoduché by bylo, kdyby všechna úskalí dospívání dokázal vyřešit řádný účes s výbrusem do půl hlavy a blatníky okolo uší, jak tomu mělo být u mě. Model chlapeček - blbeček se objevoval vždy, když defilovaly mým životem důležité životní mezníky, jako narozeniny, vánoce, fotograf, houslový koncert, prázdninový tábor a jiné pohromy. Proto také mému albu vévodí vždy on a ne já.

E-kniha v kategorii:

Romány, povídky, novely >

ISBN knihy:

nebylo přiděleno

Velikost e -knihy:

PDF: 1239 kB

Kazda Miroslav

Miroslav Kazda se narodil v Brně. Po dlouhá desetiletí spisovatel, fejetonista a hledač tajemství života a smrti. Jako správná ryba od dětství hledal ony tajemné principy, které dokázal pojmenovat až daleko později.

Střídá mnoho atraktivních profesí, která mu přináší bohaté zážitky. Jeho povaha ho však nutí k nahlédnutí i do mnoha světových filozofií a smyslem se stává permanentní hledání.

Po mnoha desítkách fejetonů mu v roce 1999 vychází soubor povídek pod souhrným názvem Brána 2000. O rok později se vzdává pohodlí velkoměsta a odchází do malinkaté vísky, kde píše onen zvláštní a napínavý román Jeremiash a o pár let později Účes pro zvlášť slavnostní příležitost a další, které si můžete rovněž stáhnout a přečíst u nás na stránkách http://www.databook.cz/ .

Více pak na autorských stránkách. www.e-kniha.com


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Miroslav Kazda

E-knihy od Miroslava Kazdy si můžete rovněž stáhnout a přečíst u nás na autorských stránkách. www.e-kniha.com

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář