BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Sport, fitness, zdraví a životní styl » Elektronická kniha Sbal ji! EXTREME

Sbal ji! EXTREME

Newsletter

E-kniha od: Šíra Radek

Nakladatel: Sbal ji
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 128
Rok vydání: 2013
ISBN: není

Anotace: Sbal ji! EXTREME

Sbal ji! EXTREME je pokračováním knihy Sbal ji! Je určena pro muže, kteří se chtějí stát těmi nejlepšími v balení a nemít problém s balením jakékoli ženy na jakémkoli místě.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha dostupná ve formátu: PDF

Koupit e-knihu
249 Kč / 11.9€
Dop. cena 249 Kč
Ušetříte: 0Kč -0%

Sbal ji! EXTREME - elektronická kniha

Sbal ji! EXTREME je dlouho očekávaným pokračováním knihy Sbal ji! Je určena pro muže, kteří se chtějí stát těmi nejlepšími v balení a nemít problém s balením jakékoli ženy na jakémkoli místě.

Podobně jako původní Sbal ji! je i EXTREME rozdělena na pět hlavních kapitol. V nich se dozvíte, jak si vytvořit to nejlepší zázemí pro balení a jak neustále posouvat své hranice, abyste dosáhli vyšších výkonů. V části o ženách zjistíte, jak ženy dávají najevo svoji chuť na sex, jakými zásadami se řídí a koho vlastně chtějí. Nově nabyté informace zúročíte v části o balení, kde Vám pomohou k tomu, abyste mohli aplikovat velmi rychlý balící postup a zjistili, jak můžete aplikovat metodu předvýběru, emočního kotvení a spousty dalších.

V závěru poté zjistíte, jak ženu svést a mít s ní kvalitní sex. Sbal ji! EXTREME respektuje, že jsme každý trochu jiný, a proto v ní naleznete i unikátní přehled přístupů k balení. Zjistíte tak, jakým stylem balíte Vy a jak se co nejlépe zaměřit na jeho rozvoj.

E-book opět obsahuje i oblíbené dodatky, ve kterých se mimo jiné rozebírá emoční inteligence, co dělat při nešťastné lásce nebo jak nebýt kamarádem. Specialitou je pak světová premiéra Zákonu nabídky a poptávky v balení, díky kterému zjistíte, koho ženy vlastně hledají.

E-kniha v kategorii:

Sport, fitness, zdraví a životní styl >
Partnerské vztahy a sex >

ISBN knihy:

ISBN PDF formátu: není

Velikost e-knihy:

PDF: 1987 kB

Šíra Radek

Radek Šíra se zabývá sváděním a vztahy od roku 2006. Podstatnou část své kariéry strávil jako šéfredaktor největšího českého internetového magazínu o balení žen. V roce 2011 vydal knihu „Sbal ji!“, která již pomohla tisícům mužů v ČR a SR. Od roku 2013 vydává pokračovaní knihy pod názvem „Sbal ji! EXTREME“ a několik elektronických knih.

Dodnes je aktivní v české svůdnické komunitě a zabývá se partnerským a psychologickým poradenstvím společně s individuálním koučováním.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Sbal ji

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook