BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro děti » Beletrie pro děti » Říkadla, básničky » Elektronická kniha Podzimková

Podzimková

Newsletter

E-kniha od: Klímová Božena

Nakladatel: Žár
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 12
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-86725-05-5

Anotace: Podzimková

V neobyčejně zajímavé úpravě a s vlastním akvarelem barevně oděného podzimkového stromu, a tradičně ve spolupráci s nakladatelstvím Žár v Ostravě, vydala spisovatelka, básnířka a publicistka Božena Klímová svou další básnickou sbírku „Podzimková“, jako … „Vzkaz mým bližším a nejbližším: těchto deset vybraných básní z textů, které vznikaly v letech 2006 až 2008, Vám ráda věnuji pro potěchu v čase, kdy mi život chystá soukromé „Babí“ léto …“
E-kniha dostupná ve formátu: ePub | mobi/Kindle | PDF

Stáhni e-knihu
zdarma
  • Čtenáře e-knih zajímá také toto zboží:

Podzimková - elektronická kniha

V neobyčejně zajímavé úpravě a s vlastním akvarelem barevně oděného podzimkového stromu, a tradičně ve spolupráci s nakladatelstvím Žár v Ostravě, vydala spisovatelka, básnířka a publicistka Božena Klímová svou další básnickou sbírku „Podzimková“, jako … „Vzkaz mým bližším a nejbližším: těchto deset vybraných básní z textů, které vznikaly v letech 2006 až 2008, Vám ráda věnuji pro potěchu v čase, kdy mi život chystá soukromé „Babí“ léto …“ Vlastně není důvod k poněkud nostalgickému ladění poezie básnířky, spisovatelky a publicistky Boženy Klímové… i když jistý důvod přece k nostalgii je, když v Zamilovaném „Babím“ létu postrádáme dopisy milých, kteří už se vzdálili do prostoru, kam nelze dohlédnout, když schází galantnost slov a už nikdy se neuskuteční polibek na hřbet ruky. Ale na druhé straně pořád je důvod k radosti, když se syn usměje maceškovýma očima a pomůže s nákupem. Intimní vzkazy mezi srpnem a říjnem mají podobu nažloutlých listů, a bolestnou vzpomínku na ztrátu blízkého člověka zaplaší teprve poslední z nepočítaných oveček. Neskutečný požitek z jízdy na silném motocyklu Harley vystřídá potěšení z pohledu na radostně hopsající štěně anglického Jorkšíra z údolí řeky Er, podobně jako vzpomínka na dívčí plavky, visící na rozsoše, navždy lapené fotografií, stejně jako na tamtéž zavěšené pánské sandály. Přijde také čas získat havraní moudrost z nikdy nepřečtených svazků, zakletých do letokruhů příliš dospělých stromů. Je čas raději se obejmout, než cokoliv jiného. A konečně je také čas vyslovit přání nad blednoucí fotografií duhově zbarvených vzpomínek: V příštím životě chci být vlaštovkou… Poezii nelze poztrácet, jako drobné mince z děravé kapsy, máme-li ji ve všech duhových barvách, ve všech odstínech smutků i radostí uloženou v srdci. A to je případ Boženy Klímové a její básnické sbírky „Podzimková“, jejíž každá báseň je věnována jako vzkaz konkrétní osobě „mým bližním a nejbližším“. (Z recenze spisovatele Richarda Sobotky)

E-kniha v kategorii:

Říkadla, básničky >
Poezie >
E-knihy pro děti >

ISBN knihy:

ISBN tištěné knihy: 978-80-86725-05-5
EAN tištěné knihy: 9788086725055

Velikost e-knihy:

EPUB: 293 kB
PDF: 160 kB
MOBI: 467 kB

Klímová Božena


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Žár

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář