BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Detektivky, krimi » Elektronická kniha Neviditelný muž ze Salemu

Neviditelný muž ze Salemu

Newsletter

E-kniha od: Carlsson Christoffer

Nakladatel: Panteon
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 308
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-87697-34-4

Anotace: Neviditelný muž ze Salemu

Nejlepší švédská detektivka roku 2013 Léto končí a v jedné ubytovně pro stockholmské bezdomovce je nalezena zastřelená mladá žena. O tři patra výš probudí světla policejních majáčků policistu Leo Junkera. O téměř dvacet let dřív, během dospívání na stockholmském předměstí Salem, potkává mladý Leo dvě osoby, které v jeho životě zůstanou navždy: Johna a Julii Grimbergovy. John a Leo se spřátelí, mezi Leem a Julií vznikne něco víc.
Ukázka e-knihy ke stažení: PDF
E-kniha dostupná ve formátu: PDF

Koupit e-knihu
149 Kč / 7.1€

Neviditelný muž ze Salemu - elektronická kniha

Nejlepší švédská detektivka roku 2013 Léto končí a v jedné ubytovně pro stockholmské bezdomovce je nalezena zastřelená mladá žena.

O tři patra výš probudí světla policejních majáčků policistu Leo Junkera. O téměř dvacet let dřív, během dospívání na stockholmském předměstí Salem, potkává mladý Leo dvě osoby, které v jeho životě zůstanou navždy: Johna a Julii Grimbergovy. John a Leo se spřátelí, mezi Leem a Julií vznikne něco víc. V pozadí však lze tušit ještě někoho, kdo všechno změní. Léto končí a na periferiích Stockholmu začíná pátrání po pachateli, jehož každý krok vede hlouběji do spletitého labyrintu vytvořeného někým, koho nelze chytit. „... je tak výjimečně dobrá, jak slibuje její pověst.“ Stig Larsson, deník Aftonbladet „Je to velice silný a napínavý román, místy přímo bolestný.“ Katarina Gregersdotter, deník Folkbladet

ISBN tištěné knihy: 978-80-87697-29-0
EAN tištěné knihy: 9788087697290
ISBN PDF formátu: 978-80-87697-34-4
ISBN ePub formátu: 978-80-87697-34-4

Carlsson Christoffer

Christoffer Carlsson se narodilv roce 1986 ve švédském Halmstadu.Od roku 2005 žije ve Stockholmu, kdesložil doktorát z kriminologie a vyučujena Stockholmské univerzitě.Jeho debut Případ Vincent Franke (FalletVincent Franke, 2010, česky 2013)se stal okamžitě švédským bestsellerem.Neméně úspěšný byl i jeho druhýromán Jednooký králík (Den enögdakaninen, česky 2014). Za svůj třetíromán Neviditelný muž ze Salemu (Denosynlige mannen från Salem, 2013)získal autor ocenění „Nejlepší švédskádetektivka roku 2013“. Jde o prvnídíl série s detektivem Leem Junkerem.Druhý díl série Padající detektiv (Denfallande detektiven) vyjde česky napodzim 2015.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Panteon

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook