BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Romány, povídky, novely » Elektronická kniha Karmická láska

Karmická láska

Newsletter

E-kniha od: Santini Šarlota

Nakladatel: Santini
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Rok vydání: 2014

Anotace: Karmická láska

Je o vdané ženě, která se zamiluje do o osm let mladšího muže. Rozvede se kvůli němu. Síla citu je na něj příliš velká, tak uteče. Vznikne mez nimi hluboké nepřátelství.Zdrcená žena pod tího bolesti odjíždí ze země?Setkají se ještě?
E-kniha dostupná ve formátu: ePub | mobi/Kindle

Koupit e-knihu
59 Kč / 2.8€
Dop. cena 69 Kč
Ušetříte: 10Kč -14%

Karmická láska - elektronická kniha

Je o vdané ženě, která se zamiluje do o osm let mladšího muže. Rozvede se kvůli němu. Síla citu je na něj příliš velká, tak uteče. Vznikne mez nimi hluboké nepřátelství.Zdrcená žena pod tího bolesti odjíždí ze země? Setkají se ještě?

Ukázka:

Prolog

Drahý čtenáři, zvu tě do příběhu, který Ti dá naději, chytne u srdce a zabolí. Povím ti nejdříve něco o ženě, která hledala lásku. O malé holčičce, která snila o velké lásce. Holčičce, která prošla strašlivým dětstvím, plným pláče a strachu. Byla to tátova holčička, kterou její máma k smrti nenáviděla. Všechnu svou lásku dávala o rok mladšímu bratrovi Petrovi. Nikdy jí nedovolili, aby byla sama sebou. Pořád jí říkali, že se chová jako blázen. Fyzické tresty byly na denním pořádku. Ve škole to nebylo o moc lepší. Tahle holčička, říkejme jí Daniela, prožívala jediné bezbolestné chvíle na cestě do školy a ze školy, nebo sama chodila na luka. Spřádala si své světy. Světy, ve kterých byla šťastná, světy plné bájných bytostí a lásky. Lásky, kterou doma neviděla. Táta, i když ho milovala a viděla se v něm, byl velký egoista a měl strašně moc žen. Manželství rodičů bylo strašlivé. A malá Daniela se bála lásky, přesto, že po ní tak strašně toužila. Rodiče se stále hádali a matka to dávala Daniele za vinu. Když jí bylo 15, tak se začala více hádat s otcem, neměla ráda bezpráví a hádala se s ním do krve, aby se mu někdo postavil. V té době se sblížila s matkou. A matka započala svou snahu zlomit v ní vše přirozené a nespoutané. Matka jako věřící, Danielu zavřela do neprostupné klece víry a strachu. Strachu z toho, že by zhřešila. Daniela měla pocit, že to s ní matka myslí dobře. Jenže ta jí směřovala k jedinému. K tomu, aby dcera žila tak strašný život jako ona. Ponižovala ji a shazovala ji. V té době byla Daniela velmi krásná a měla krásnou postavu. Daniela měla blonďaté, doslova zlaté vlasy, vlnící se až k pasu.  A přesto všechno se jí matka snažila stále ponižovat a říkala jí, jak je tlustá.

Daniela neustále bojovala ve své duši s matkou a otcem. Po otci byla nespoutaná a vášnivá a matka jí vnutila řád, díky kterému se cítila jako ta nejhorší na světě.

Daniela měla ale nepopiratelné kouzlo, které k ní přitahovalo muže všech věků jako magnet. Prožila velkou první lásku. Cítila se na ni ale příliš mladá, chtěla jezdit s kamarádkami po zábavách a ne s přítelem ve svých 16 - letech řešit svatbu a děti. Bylo to dobré rozhodnutí. Ani ne za dlouho se ukázalo, že David si ji nezasloužil. Rok na to se její nejlepší kamarádka Vendula seznámila S Méďou, spolužákem Davida. Méďa nebyl dobrý člověk. Prodával drogy a Vendulu mlátil. Daniela se o ni bála a všemožně se jí snažila dostat od něj. Ale vysloužila si jedině to, že Méďa jí dlouhodobě vyhrožoval smrtí. Daniela ve strachu a touze ještě něco zažít, svedla Aleše, který byl nejlepší kamarád Davida a už dlouho jí motal hlavu. Takhle se na něj snažila zapomenout. Pak se vrhla do vztahu se ženatým mužem. Mužem, který měl 3 měsíce po svatbě. Kdyby věděla, že tahle láska jí bude trápit 10 let a že jí ukončí jedině tím, že už ho nikdy neuvidí…

Vyhrožování se stupňovalo, až jednu letní sobotu za ní přišel Méďa se starším bratrem Venduly a dal jí k hlavě zbraň a řekl:“ Snaž se přežít, ale s kulkou v hlavě to půjde těžko.“

Soud se táhl celý rok. Dokonce nikdo nezabránil Méďovi, aby se nastěhoval do její ulice a celý ten rok jí psychicky deptal. Od 17 – 18 let nemohla nikam chodit. Všichni kamarádi proti ní svědčili. Mnoho let si kamarády nepřipouštěla k tělu. Tenkrát jí v hlavě uzrálo rozhodnutí. Chce něco v životě dokázat, už nikdy nedovolí, aby se s ní takhle zacházelo. Policajti s ní jednali jako s tou nejhorší. Nakonec Méďu odsoudili. Nejen za útok na Danielu, ale ještě přepadl jednu hospodu. Mnoho let se bála, že až ho pustí, že si pro ni přijde. Preventivně se odstěhovala půl roku po maturitě od rodičů do velkoměsta. Pravda je, že soud a zrada přátel, šikana doma, na základce a na střední škole, nebyli jediný důvod k útěku od minulosti. V 19 –  letech se zamilovala do o pár let staršího Pavla, byl rozvedený. Nejdřív o něj neměla zájem, neměla z něj dobrý pocit, ale naprosto jí uhnal. Byli spolu půl roku, chtěli se brát, vybírali spolu dům. Nešla kvůli němu na další školu. A pak zjistila, že jí celou dobu podváděl s bývalou manželkou, že úvěr na dům si chtěl vzít na ni a použít ho na koupi auta. Daniela to tušila už delší dobu, chtěla znát pravdu. Aniž by o ní věděl, tak za ním jela autobusem k němu domů. Tvářil se překvapeně a za chvíli jí zase vezl domů. Bylo strašně divné. Pak řekl, že přijede a nic. Daniela celý týden brečela, ležela v posteli a nemohla se ani pohnout. Jen máma jí chodila krmit. Pak jí volali kamarádi, že měl rande s bývalou manželkou a že s ní čeká dítě. Ten den jela autem a chtěla umřít. Skoro se jí to povedlo, když strhla řízení v lese, v zatáčce smrti. Byla se vyplakat u nejlepšího kamaráda Karlose. Když Daniela cítí, že se jí lže, že je pravda dvojí, tak z toho má horečky a je nešťastná. Nemůže vůbec fungovat, nemůže se na nic soustředit. Dlouho neví, co se děje, ale ví, že se něco děje. Žene jí to zjistit pravdu, aby měla klid. Za její život se jí to stalo pouze dvakrát a vždy měla pravdu. Za normálních okolností je naprosto přirozená a v pohodě. Dává partnerům volnost, jakou sama potřebuje. Skoro se kvůli němu zabila v autě a on měl ještě tu drzost, aby ji nechal myslet si, že to byla její vina. Když za ní přijel naposled, byl naprosto chladný a vůbec se jí nedíval do očí. Špatné svědomí se takhle projevuje. Jistěže to nezkazila ona. Samozřejmě po letech jí chtěl zpátky. V ten den se Daniela změnila. Už to nebyla tak hodná holka, jako dřív. Sama byla mnoho let chladná, dokud zase nezačala věřit.

A pak měla ještě jeden důvod. Otec jí stále mlátil. A jeden večer, když měla první rande s jedním novým klukem, tak přišla domů v deset večer, což není pozdě, a otec jí poslal k zemi pěstí. Už týden předtím jí skopal a ona mu řekla: „ Jestli na mě ještě šáhneš, tak zavolám polici, jsem dospělá a už si vydělávám.“ Řval na ni: „Ty na mě budeš volat policii? To si nezvykej.“

No a týden na to se stěhovala do města se spolubydlící na inzerát. Byla spokojená, bydleli v jednom pokoji, ale konečně byla svobodná. Mohla vše, co chtěla a stejně se z diskoték vracela o půlnoci jako Popelka. Řád, který měla v sobě, se nedal jen tak smazat.

Po půl roce svobodného života ji na rande pozval Petr. Žili spolu dva roky. Milovala ho, ale nebyla s ním šťastná. Druhý rok žili u jeho rodičů a to už nemohla přežít vůbec. A tak se jednoho dne vrátila zpátky do města. Nikdy nebyla dlouho sama. Hned další víkend jí pozval lyžovat jeden rozvedený vandrák. Nebyl to ten pravý. Byl namyšlený a bohatý. A Daniela dávala vždy přednost chudým, ale těm, které měla ráda. Vydržela to s ním 3 týdny. Radši to skončila, když jí chtěl představit syna. To už je vážný krok a ona se vážných kroků bála.

Další víkend odjela na countrybál s kamarádem.  Poznala tam Indyho. Ihned to mezi nimi zajiskřilo. Druhý den však přijela jeho přítelkyně. Daniela z toho chtěla velmi rychle vycouvat. Indy jí ale nenechal odejít. S přítelkyní se rozešel a Daniela se k němu po měsíci přestěhovala do Pardubic. Byli nadšeni jeden druhým, že měli společné zájmy, jezdili na vandry, na vodu, na festivaly, lezly po skalách. Ale chyběla tam láska, vášeň a chemie. Byli, dá se říct spíš přátelé. Soužití bylo v mnoha směrech tak skvělé, že ani nechtěla odejít, přestože se nemilovali. Dokonce byli zasnoubeni. Daniela ale zasnoubení zrušila a odstěhovala se. Ale těch dva a půl roku znamenalo moc. Zůstali přátelé.

To už Daniele bylo skoro 25 let. Našla na inzerát Šárku, svobodnou matku s půlročním Adámkem. Bydlet s ní nebylo sice jednoduché a i když skončilo, tak si k sobě našli cestu i po tom. Daniela hodně přibrala, tak byl čas se dostat do formy. Nešlo to, jak by chtěla. Ale nakonec překonala očekávání.

Na jedné zábavě potkala Mildu, který se pro ni stal prokletím na celých 5 let. Nechodili spolu ani tak dlouho, necelé dva měsíce. A pak nastal čas návratů a rozchodů. To už bydlela s kamarádkou Hanou. Ta z toho šílela. Neměla ho ráda. Daniela byla zoufalá. Nebyla schopná nic dělat. Nemohla se dívat na televizi, poslouchat hudbu, nic. A tak se každý den po práci toulala po Slovanech a po Dubině až do noci. A přitom chtěla jediné, zazvonit u něj a skočit mu kolem krku. Ale neudělala to. Hrdost jí to nedovolila. Milda často slíbil, že přijde a nakonec to zrušil. Daniela ze zoufalství musela mít stále nové muže, aby na něj zapomněla. S někým byla měsíc, s jiným 3 a s tím posledním půl roku. Byl to profesor na vysoké škole. Taky jezdil na vandry a už si ji chtěl vzít. Asi jí vyděsilo, když přijeli z vandru, že se schoulil na koberec a brečel: „Miluju tě tak strašlivě, že bych umřel, kdybych tě ztratil, a to mě strašlivě děsí“.

Týden na to se s ní rozešel po e-mailu. Ale hned si to zase rozmyslel. Daniela mu to benevolentně odpustila.  Byla rozumná a věděla, že zazmatkoval.  Co už ale nepřešla, když za ní přijel a tvářil se jako mistr světa, že se k němu vrátila. A to bylo naposledy, co ho viděla. Snažil se s ní kontaktovat, ale už ho nechtěla vidět.

Měsíc na to se seznámila se svým budoucím manželem. Ten večer, co se dali dohromady, tak dvě hodiny před tím potkala Mildu. Po roce jejího naprostého ignorování a přehlížení, ji skočil do cesty, objal a začal líbat. Chtěl, aby s ním odešla, ale Daniela nešla. Dala šanci Jirkovi.

Vzali se už po roce. Jirka se ale hned po svatbě změnil a omezoval jí. Neustále řval. Zničil vše, co mezi nimi bylo krásné. Díky němu se naučila být sama sebou. Byl praštěnej. A to bylo to, co jí doma zakazovali. Konečně začala v tomhle směru dýchat.  Jenže lásku v ní ubyl podezříváním. A tehdy se opět ozval Milda. Daniela se s ním měla sejít. Slíbil, že přijede a opět nepřišel. A to jí naštvalo, dělal jí to tak strašně dlouho, že jí to ubíjelo. Řekla si, to že je posera, neznamená, že to nemůžu vzít do vlastních rukou. Proč stále čekat až se chlap rozhoupe?! Manžel v té době bydlel pár dní u rodičů. Dohodli se na rozvodu.

Milda už nebydlel v Pardubicích. Věděla, že bydlí na Škrovádu. Ráno se sebrala a odjela vlakem do Slatiňan. Poptala se kolem a našla jeho dům. Měl vypnutý telefon. Hodiny seděla na jeho zahradě a čekala, než si konečně zapnul telefon. Byl v hospodě. Šla tedy za ním. Tentokrát spolu vydrželi měsíc. Chtěl, aby se k němu nastěhovala. Po měsíci pochopila, že mezi nimi to nikdy nedopadne. On by jí nikdy nerozuměl, vždy by jí ubližoval a navíc hodně pil. Mnohokrát jí zklamal.

Manžel o ni bojoval a ona se rozhodla nerozvést. Týden na to ale poznala Shortka….

S manželem neměli moc společného a jen se hádali. Čím dál častěji řešili rozvod. Pořád si říkala, že tohle přece není láska?! Dva roky nebyla vůbec šťastná. Začala věřit, že láska je jen pro mladé a krásné lidi. A Daniela už oslavila třicítku. Nijak zvlášť jí to nevadilo. Ale rozhodně jí to probudilo. Přece tohle není její život?! Nedokázala nic, po čem opravdu toužila. Už ve 14 - ti se chtěla stát spisovatelkou a tanečnicí. Stále se bála lásky, co když ho potká, co když ho ztratí. A jak bude pak žít dál. Toužila po spřízněné duši. V manželství už ale začala věřit, že ta pravá láska neexistuje, že patří jen do románů a romantických filmů. Kde je v dnešním světě láska?

Opět se vracíme k Shortkovi. Zamilovala se, zdálo se jí o něm každou noc. Smysl pro povinnost jí ale nedovolil cokoli udělat. Skončilo jen u dvou polibků. Takto to trvalo rok a 7 měsíců. Pochopila, že když se nerozvede, lásku mít nebude. Ale neměla sílu to udělat a on jí to nijak neulehčoval. Bojovala sama se sebou. Kdyby věděla, že to byli kroky, přesné kroky k lásce. Kdyby to dokázala tušit.

V posledním roce byla povýšena na vysokou pozici a zaměřila se na práci. Nechtěla o lásce už slyšet. Poslední měsíc jí to ale strašně hnalo ho vidět. Nikde ale nebyl. Dva dny před odchodem manžela řekla kamarádce, že by se rozvedla jen kvůli němu. Chápala její nejistotu k rozhodnutí. Ale taky Daniele řekla: „Děláš chybu, že se fixuješ na něj. Pokud je to správné, měla bys to udělat pro sebe. A třeba je tu někdo jiný….“

Slova Daniele vrtala v hlavě. Rozhodla se. Nejhorší je naděje. Sama sobě si řekla: Má dva dny na to, aby se ozval, jinak jde dál. Dva dny, do půlnoci.

Byl pátek a ona šla s přáteli pít. Vrátila se až ráno. Doma proběhl uragán, bylo to strašné. Nakonec se manžel sbalil a odešel k rodičům. Byl agresivní a Daniela se po jeho odchodu klepala, nemohla skoro mluvit. Napsala zprávu nejlepšímu kamarádovi. Jmenuje se Tomáš, je sice mladý, je mu teprve 22 let, ale je chytrý, hodný a je s ním sranda. Poslouchají stejnou muziku. Stále se touží zamilovat. Je menší, podsaditější postavy. Má tmavé vlasy a modré oči. Má moc hezké oči. Sice se neznali ani rok, ale stal se dobrým přítelem. Snažil se jí uklidnit. Neměla sílu s nikým mluvit. Vypnula si telefon. Několik hodin spala. Když se vzbudila, napsala mu, aby o ní neměl strach, že je v pohodě a že to zvládne. Hned jí volal, že samotnou jí doma nenechá. Ať se hezky oblékne a jde za ním. Poslechla ho. V tomhle stavu poslechne jen jeho.

E-kniha v kategorii:

Romantika, erotické romány >
Romány, povídky, novely >

ISBN knihy:

není

Velikost e-knihy:

EPUB: 135 kB
MOBI: 175 kB

Santini Šarlota


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Santini

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook