BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro dospělé » Všeobecné a ostatní » Elektronická kniha Gimp - uživatelská příručka v českém jazyce

Gimp - uživatelská příručka v českém jazyce

Newsletter

E-kniha od: The GIMP Documentation Team

Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 317
Rok vydání: 2007
ISBN: není

Anotace: Gimp - uživatelská příručka v českém jazyce

Kompletní uživatelská příručka programu GIMP, která je vyvinutá týmem vývojářů GIMP - The GIMP Documentation Team. Kompletně v českém jazyce
E-kniha dostupná ve formátu: PDF

Stáhni e-knihu
zdarma

Gimp - uživatelská příručka v českém jazyce

Kompletní uživatelská příručka programu GIMP, která je vyvinutá týmem vývojářů GIMP - The GIMP Documentation Team

GIMP je multiplatformní nástroj pro úpravu fotografií a rastrové grafiky. Název GIMP je zkratka z anglického GNU ImageManipulation Program (GNU program pro úpravu obrázků).GIMP lze použít jako jednoduchý program pro malování, stejně jako profesionální aplikaci pro retušování fotografií, program pro dávkové zpracování obrázků, konvertor obrazových souborových formátů atd.

Jeho schopnosti a možnosti jsou opravdu široké.GIMP je snadno rozšiřitelný. Je navržen tak, aby mohl být pomocí zásuvných modulů a skriptů snadno doplňován novými funkcemi. Pokročilé skriptovací rozhraní umožňuje automatizovat vše od nejjednodušších až po ty nejsložitější úlohy. Jednou z předností Gimpu je jeho volná dostupnost pro nejrůznější platformy a operační systémy. Většina distribucí GNU/Linuxuobsahuje GIMP jako standardní součást systému. GIMP je k dispozici i pro další systémy, jako např. Microsoft Windows nebo Apple Mac OS X (Darwin). GIMP ovšem není freeware, jak někteří mylně tvrdí. Je to svobodná aplikace s otevřeným zdrojovým kódem chráněná Obecnou veřejnou licencí (GPL). Licence GPL zajišt’uje uživatelům svobodný přístup ke zdrojovým kódům aplikace a svobodu tyto kódy měnit. To je mnohem více, než poskytují programy označované jako freeware.

E-kniha v kategorii:

E-knihy zdarma >
Naučná literatura >
Všeobecné a ostatní >

Velikost e-knihy:

PDF: 6950 kB

The GIMP Documentation Team

První verzi Gimpu napsali Peter Mattis a Spencer Kimball. Od té doby se do vývoje zapojilo mnoho dalších vývojářů a tisíce lidí se podílí na testování a poskytování uživatelské podpory. V současné době je vývoj Gimpu řízen Svenem Neumannem a MitchemNattererem a mnoha dalšími lidmi ze slavného GIMP týmu.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Matěj Černý 14.08.2013

Super

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

The GIMP Documentation Team

První verzi Gimpu napsali Peter Mattis a Spencer Kimball. Od té doby se do vývoje zapojilo mnoho dalších vývojářů a tisíce lidíse podílí na testování a poskytování uživatelské podpory. V současné době je vývoj Gimpu řízen Svenem Neumannem a MitchemNattererem a mnoha dalšími lidmi ze slavného GIMP týmu.

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook