BAZAR
Prodáme stavební pozemek Kratonohy - Michnovka - do 20min v Pardubcích či Hradci Králové Prodám parcelu kratonohy pravy michnovka pardubuce hradec kralove Prodej stavební parcely 1066 m2 Kratonohy – Michnovka, blízko Pardubic, Přelouče, Lázní Bohdaneč a Hradce Králové s dobrým napojením na dálnici D11.
Jste na: databook.cz » E-knihy pro děti » Beletrie pro děti » Pohádky » Elektronická kniha Bambulka a kouzelný plamínek

Bambulka a kouzelný plamínek

Newsletter

E-kniha od: Chvostová Daniela

Nakladatel: Daniela Chvostová
Zabezpečení: e-kniha bez Adobe DRM
Počet stran: 47
Rok vydání: 2012
ISBN: není

Anotace: Bambulka a kouzelný plamínek

poutavý příběh čarodějnické holčičky Bambulky, určený především starším předškolním a mladším školním dětem. Zaujme a pobaví i starší. Je to první z řady příběhů malé čarodějky Bambulky.
E-kniha dostupná ve formátu: ePub | mobi/Kindle | PDF

Koupit e-knihu
99 Kč / 4.7€

Bambulka a kouzelný plamínek - elektronická kniha

E-kniha Bambulka a kouzelný plamínek je poutavý příběh čarodějnické holčičky Bambulky, určený především starším předškolním a mladším školním dětem. Zaujme a pobaví i starší. Je to první z řady příběhů malé čarodějky Bambulky. V tomto příběhu zažívá Bambulka nejedno dobrodružství ve světě fantazie a pohádkových postav. Prožívá radosti i starosti ve škole, nachází kamaráda, se kterým pátrá po ztracených dětech, a učí se být dobrou čarodějkou. Pohádkový příběh nenásilnou formou děti vychovává, učí je trpělivosti a při čtení této knihy jistě najde mnoho dětí poučení, jak řešit situace v běžném životě.

E-kniha v kategorii:

Pohádky >

ISBN knihy:

nebylo přiděleno

Velikost e-knihy:

EPUB: 46 kB
PDF: 287 kB
MOBI: 481 kB

Chvostová Daniela

Daniela Chvostová se narodila v Kladně, kde dosud žije. Od doby ukončení maturity na gymnáziu pracovala v několika menších firmách, především jako administrativní pracovnice. V současné době pracuje jako asistentka ředitele v jedné firmě v Kladně. Kromě svého jorkširského teriéra se ráda věnuje psaní dětské literatury, protože tvorba pro děti je její velikou vášní. Fantazie a záliba v pohádkových postavách ji provází od dětství. To ji také vedlo k napsání a později ke knižnímu publikování její prvotiny „Bambulka a kouzelný plamínek“. „Bambulka“ má i svá pokračování, která na vydání teprve čekají.


Zabezpečení: ekniha bez tvrdého DRM - bez Adobe DRM. U všech knih v PDF je zakázaný tisk.

Toto je elektronická kniha nebo-li ebook. E-kniha je publikace, která je vydána, respektive zveřejněna nikoliv tiskem, ale pomocí elektronických zařízení v podobě souboru. Jejich produkce, šíření a uchovávání je realizováno přes počítače a mobilní zařízení jako jsou čtečky elektronických knih, tablety, ale i telefony.

Existují dva základní typy formátů e-knihy. Prvním je MOBI, který vyvinula společnost Amazon pro čtečku Kindle. Dále je to formát EPUB, což je standard podporovaný řadou výrobců (kromě Amazonu). Třetí formát PDF lze zobrazit na všech zařízeních včetně čteček. PDF však není ebook v pravém smyslu slova. PDF se hodí hlavně pro tablet, počítač nebo notebook.

Na čem lze číst elektronické knihy?

E-kniha jde číst na čtečce, tabletu, počítači, PC, notebooku i telefonu. Najednou kupujete všechny dostupné formáty.

Platba je opravdu rychlá

  • Platba platební kartou - v reálném čase
  • Rychlý bankovní převod (přes bankovní tlačítka) - v reálném čase
  • Platba z účtu na účet při odeslání platby do 15:00 - druhý den
  • Platba mobilem (nevyužívejte pokud máte pomalé připojení k internetu) - v reálném čase
  • Platba poštovní poukázkou (využijte pokud nevlastníte bankovní účet) - do tří dnů

Kde bude má e-kniha?

Po zaplacení Vám dáme vědět, eknížka bude v knihovničce, kam se dostanete po přihlášení do svého účtu, v sekci „Mé knihy“.

RECENZE

E-knihu máte již přečtenou? Jak se vám tato e-kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů elektronických knih. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy prostřednictvím formuláře níže.
K napsání komentáře se přihlašte

Souhlasím se zasílání newsletteru eshopu Databook.cz

Daniela Chvostová

© 2011-2019 Elektronické knihy - internetové knihkupectví Databook
Obchodní podmínky | Na Databook.cz vše vč. 21% DPH
Webdesign: Lukáš Vik | Doporučujeme: Nakladavatelství E-knihy hned | Wikipedie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím
E-knihy ve všech dostupných formátech

Potřebujete poradit? Poradíme vám přes Kontakní formulář

Navštivte náš Facebook